ДИСТРИБ'ЮТОР MORAN В УКРАЇНІ
Професійна косметика для сильного та здорового волосся.
Без аміаку та лугів. Тримає колір до 3 місяців.
.
Відповідно до Законодавства України «про охорону прав на торговельні марки», компанія є Офіційним Дистриб'ютором TM MORAN на території України
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон

ЧОМУ ХНА МОРАН?

F.A.Q
Що таке хна Moran?
Якість та сорт хни залежить від методу збирання врожаю. Хна класу «люкс» зростає лише в Індії. Також вона може зростати в інших країнах, де дуже спекотний клімат і є пустелі, наприклад, в Єгипті чи Ірані. Але при цьому, хна вирощена в посушливому кліматі, досить жорстка для волосся та її якість значно нижча. Урожай хни Moran збирається 2 рази на рік: 1 вересня та 1 березня. Його можна порівняти з якістю чаю. – Є гарний елітний дорогий чай, який вирощують у спеціальних районах і в роботу беруть лише два верхні листочки. А є дешевий чай, який росте не в найкращих місцевостях і збирають його разом зі старими великими листками, що позначається на підсумковому продукті.

Хна MORAN відноситься до класу "люкс". До її складу входять: квіти та суцвіття. Тому час збирання хни – під час його цвітіння. Збирається лише верхня частина чагарника Лавсонії, близько 10-15 сантиметрів. Саме в суцвітті міститься велика кількість олій та корисних речовин. Професійна хна MORAN відрізняється від будь-якої іншої хни тим, що розроблена університетом східної медицини. Для створення лінійки засобів MORAN, що офарблюють, ми запросили відомих японських стилістів - Казунорі і Кавамота. Протягом багатьох років вони працюють з хною і мають величезний досвід у цій галузі.

Разом ми розробили та створили ідеальний продукт. – Хна проходить спеціальну «кріо заморозку», за якої знищується хлорофіл і знижується кількість дубильних речовин. І разом з тим вдається зберегти всі її корисні речовини: олії, ензими, вітаміни та антиоксиданти. – Це революційний процес виробництва, запатентований компанією MORAN. Інші марки, які позиціонуються як професійні, виробляють хну традиційно – висушують її на сонці. – Такий продукт не є якісним.
Класифікація барвників: побутові та професійні
Побутові барвники розроблені для того, щоб клієнт міг легко зробити фарбування в домашніх умовах. При цьому він отримує колір, який вже закладено виробником. У побутових фарбах може бути палітри чи маркування. Часто незрозуміло, з чого складається колір. Його можна побачити лише у процесі використання.
А ось у професійних барвників можливості набагато ширші. Шляхом змішування фарб можна набувати унікальних відтінків і точно прогнозувати колір, який необхідний.

Хна MORAN – єдина хна, яка не має аналогів.
Професійний барвник має палітру та маркування кольору у цифрах або літерах від 1 до 10 рівня.
У чому відмінність професійної хни Moran від побутових барвників
Барвники, які використовують для фарбування чи освітлення волосся, на 100% складаються з хімічних продуктів та вважаються для нашого організму токсичними.

Коли ми наносимо побутовий барвник на голову, продукт через пори вбирається у шкіру. З нього організм нічого корисного взяти не може, а розцінює фарбу як антитіло і працює на виведення. Є максимально нешкідливі, спокійні, безамачні барвники, які не завдають особливої шкоди організму. Але корисних хімічних продуктів немає.

А хна Moran це натуральний продукт, створений природою. У своєму складі містить величезну кількість корисних компонентів, ензимів, вітамінів та антиоксидантів. Коли ми фарбуємо волосся хною, відбувається насичення, харчування волосся та шкіри голови. Організм отримує з продукту безліч інгредієнтів, які застосовує для зміцнення, стабілізації, відновлення, ущільнення волосся.

Часто до нас приходять клієнти з такими проблемами, як:
жирність шкіри голови;
• лупа;
•випадіння волосся.

Професіонали рекомендують лікування, підбирають догляд і в даному випадку фарбування волосся хімічною фарбою категорично заборонено. Вона не лікує і не відновлює, відбувається лише зміна кольору або зафарбовування сивини. У хни є цілий арсенал додаткових бонусів, які можна отримати під час фарбування.

Хімічна фарба дає:
•зміна відтінку;
•фарбування сивини;
•блиск, який швидко змивається.

Хна MORAN:
•змінює відтінок;
•зафарбовує 80% сивини (при правильному використанні продукту можна досягти 100% результату);
•ущільнює структури волосся на 20%;
•має антисептичний, антибактеріальний і ранозагоювальний ефект;
• усуває жирність шкіри голови та стабілізує роботу сальних залоз;
• зупиняє процеси появи сивини та випадання волосся.


Одна з найбільших переваг хни MORAN – зупинка стресового випадання та випадання через лупу, збільшення густоти волосся. Пілінговий, скрабуючий ефект, йде очищення ороговілого шару, посилюється регенерація шкіри голови.


Хна не освітлює. Для цього ми використовуємо такий допоміжний продукт, як безаміачне масло на основі конопель.
Детально про Пигмент Moran (Pigment Henna)
Пігментована хна – безбарвна хна з вживленим у молекулу пігментом. Вона має розширену палітру за допомогою якої можна отримати 333 відтінки, більш щільно і рівномірно фарбує волосся і перекриває сивину.

Натуральні кольори починаються з 2.0 - найчорніший і щільніший відтінок.
2.0 та 3.0 – максимально перекривають сивину. Практично немає такої сивини, яку не змогли б зафарбувати ці кольори. У них міститься велика кількість пігментів, тому навіть найщільніша склоподібна сивина фарбується на 100%.

Натуральна база: 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, .8.0, 9.0 – натуральні кольори, від чорного до максимально світлого кольору.

Холодні відтінки: 1.11 – натуральний теплий відтінок, що складається з червоно-коричневих натуральних пігментів. Характер кольору можна побачити за сонячного освітлення.
2.11 складається з графітових пігментів і є холоднішим кольором.
4.11. 5.11, 6.11, 9.11 - холодні натуральні русяві кольори. З наближених до холодного кольору йде 8.31 - золотисто-попелястий або попелясто-золотистий на 8 рівні. Він часто використовується для фарбування сивого волосся. Їх ми можемо змішувати із натуральною базою.

Популярні кольори, які ми використовуємо в салоні:
5.03 – натуральний золотистий колір;
6.03 – світліше на один рівень від 5;
7.03 – напрямок шоколадних відтінків.

Кольори: 3.3, 4.15, 3.20, 4.35, 6.45, 5.56, 6.14, 4.56 використовуються як самостійні або для розширення творчої палітри.

За допомогою безбарвної хни можна отримати 333 відтінки. Але ми помітили, що майстер у своїй практиці використовує максимум 15. І цієї палітри цілком достатньо для отримання шикарних фарбувань.
Детально про Хербал Хна (Herbal Henna)
Herbal Henna у своєму складі не містить пігмент і працює за іншим принципом: під час фарбування хна проникає в структуру волосся і формує відтінок. Якого кольору пігмент, такий і відтінок.

Є людське волосся, усередині нього є пігмент. Під час фарбування "HERBAL-HENNA" відкриваються лусочки і хенатонінова кислота змінює колір своїх натуральних пігментів. Він залежить від сорту хни, часу збирання та комбінації додаткових трав, які представлені у «Moran». Натуральний пігмент окислюється в рудо-мідно-золотисті кольори. Тому волосся, пофарбоване «HERBAL-HENNA», вже не змивається. При цьому їх можна освітлити та перефарбувати. Також колір може вигоріти. Але поки волосся не обрізатиме, він стійко триматиметься.

На відміну від перманентного фарбування, під час змішування хни з водою, вплив хенатонінової кислоти на структуру волосся і зміна свого кольору. – Це унікальний природний принцип фарбування. Його використовували ще понад 1000 років тому.

Коли фарбуємо сиве волосся, всередині нього може бути прозорий, нещільний пігмент або повністю бути відсутнім. І коли ми фарбуємо «HERBAL-HENNA» прозорі пігменти, вони все-одно окисляться, але будуть на 70% світліше, ніж якщо пофарбувати не сивого волосся. Тому зафарбовування сивини відбувається на 30%.

«HERBAL-HENNA» зберігає структуру та щільність кольору. Створює вигляд дорогого та красивого фарбування.

На панелі «HERBAL-HENNA» представлено 7 кольорів:
•5.42. – мідно-перламутровий;
•5.61 – щільний гранатовий колір із червоним напрямком;
•6.34 – золото-мідний;
•7.23 – перламутрове золото;
•7.3 – коричнево-золотистий;
•7.4 – мідний, класична Лавсонія;
•8.43 – мідно-золотистий.


Ми рекомендуємо використовувати «HERBAL-HENNA»:
• кому підходять мідні, золотаво-коричневі кольори. Таке фарбування, як робить хна, ніяка фарба у світі не зробить. Хна є королевою мідно-коричневих відтінків. Саме від неї, під різним освітленням, волосся виглядає абсолютно по-різному;
• клієнти, які мають алергію на хімічні пігменти. Як правило, це реакція на ППД парофінілін діамін. Цей пігмент входить у всі барвники, які фарбують волосся.


"HERBAL-HENNA" не підходить:
• висушеним і сильно освітленим волоссю;
•пористим, неодноразово забарвленим хімічними забарвленнями.
Хна проникає між лусочками та заповнює порожнечі. Внаслідок цього пористість волосся може збільшуватися. Тому якщо волосся пошкоджене, ми не рекомендуємо робити фарбування. Радимо використовувати її клієнтам, у яких:
• випадає волосся;
•шкіра голови схильна до жирності;
•немає блиску;
•кольори швидко змиваються, а відтінки не тримаються.
Безбарвна Хна (Neutral Henna)
Безбарвна хна – це Касія індійська, рослина сімейство Лавсонія. У своєму складі вона не містить хеннатонін, тому не може забарвлювати в мідно-, золотаво-руді кольори. – Тобто вона не має ефекту, що фарбує. Але за всіма іншими своїми лікувальними та косметичними властивостями, це схожа рослина і ми застосовуємо її у вигляді безбарвної хни. Маркування у безбарвної хни – 000.

Вона підходить під будь-який рівень і може поєднуватися з іншими кольорами. Всі косметичні та лікувальні властивості безбарвної хни, такі самі, як у класичної хни.

Застосовуємо безбарвну хну:
1. при змішуванні із відтінками;
2. у самостійному вигляді.


1. Змішування з бажаним відтінком, щоб зробити колір світлішим.
Наприклад: у салон приходить клієнт і хоче колір – 7.11. Його немає, але є колір 6.11. Ми з легкістю його можемо зробити, додавши до однієї частини 6.11 частину 000. – Один ступінь = один рівень. Це стосується всіх кольорів, які є на панелі.


2. Самостійне фарбування.
Наприклад: якщо клієнт не хоче фарбувати натуральне волосся, або взагалі боїться хни. Але в неї є лупа, жирна шкіра голови, випадає волосся і т.д. Тоді ми можемо використовувати хну в самостійному вигляді: 000 змішуємо з водою 60 градусів 1:3 або 1:4, залежно від того, як пориста структура волосся. Робиться трав'яна лазня з додаванням олії «Бабасу».

А за допомогою самостійного фарбування безбарвної хни ми робимо БІО-ламінування.
Чи можу я пофарбуватися сама?
Так, ви можете пофарбувати волосся самостійно.
Але продукт розроблений для майстрів і має складний технологічний процес

Існує певна техніка змішування та нанесення матеріалу. Тільки знаючи, як правильно його використовувати, можна отримати бажаний результат.

Ви можете ознайомитись з базовими рецептами для 4-х типів волосся. Але пам'ятайте, що кожна людина має свої особливості.

Щоб отримати такий самий ефект, як від майстра в салоні, вам варто попередньо проконсультуватися з нашим технологом.
ГОЛОВНЕ
01
Збираються вручну під час цвітіння двічі на рік. Хна MORAN відрізняється від будь-якої хни, яка представлена в магазинах чи салонах краси
ЛЮКС ЯКІСТЬ
02
Краса, яка не суперечить здоров'ю. Формула Джанс-Джаса складається повністю з рослинних компонентів, без використання синтетичних медичних препаратів. Її рецепт запатентований, зберігається у Державному Університеті Східної Медицини та не розголошується.
ФІЛОСОФІЯ СХІДНОЇ МЕДИЦИНИ
03
Фарбующа хна має 33 модні відтінки, від попелястого до чорного. Зелений відтінок їхнього складу прибрали кріозаморозкою.
БАГАТО ВІДТІНКІВ
04
Хна з хенатонінової кислотою тримає колір на волоссі більше 3-х місяців. Він не змивається, зберігаючи початкову яскравість.
КРАСА НАДОВГО

АСОРТИМЕНТ ХНИ

Продукт має складний технологічний процес – існує певна техніка змішування та нанесення матеріалу. Тільки знаючи, як правильно його використовувати, можна отримати бажаний результат.

Ви можете ознайомитись з базовими рецептами для 4-х типів волосся. Але пам'ятайте, що кожна людина має свої особливості.

Щоб отримати такий самий ефект, як від майстра в салоні, вам варто попередньо проконсультуватися з нашим технологом.

ХОЧЕШ ПОФАРБУВАТИСЯ ВДОМА?