ДИСТРИБ'ЮТОР MORAN В УКРАЇНІ
Професійна косметика для сильного та здорового волосся.
Без аміаку та лугів. Тримає колір до 3 місяців.
.
Відповідно до Законодавства України «про охорону прав на торговельні марки», компанія є Офіційним Дистриб'ютором TM MORAN на території України

ЧОМУ ХНА МОРАН?

F.A.Q
ГОЛОВНЕ
01
Збираються вручну під час цвітіння двічі на рік. Хна MORAN відрізняється від будь-якої хни, яка представлена в магазинах чи салонах краси
ЛЮКС ЯКІСТЬ
02
Краса, яка не суперечить здоров'ю. Формула Джанс-Джаса складається повністю з рослинних компонентів, без використання синтетичних медичних препаратів. Її рецепт запатентований, зберігається у Державному Університеті Східної Медицини та не розголошується.
ФІЛОСОФІЯ СХІДНОЇ МЕДИЦИНИ
03
Фарбующа хна має 33 модні відтінки, від попелястого до чорного. Зелений відтінок їхнього складу прибрали кріозаморозкою.
БАГАТО ВІДТІНКІВ
04
Хна з хенатонінової кислотою тримає колір на волоссі більше 3-х місяців. Він не змивається, зберігаючи початкову яскравість.
КРАСА НАДОВГО

АСОРТИМЕНТ ХНИ

Продукт має складний технологічний процес – існує певна техніка змішування та нанесення матеріалу. Тільки знаючи, як правильно його використовувати, можна отримати бажаний результат.

Ви можете ознайомитись з базовими рецептами для 4-х типів волосся. Але пам'ятайте, що кожна людина має свої особливості.

Щоб отримати такий самий ефект, як від майстра в салоні, вам варто попередньо проконсультуватися з нашим технологом.

ХОЧЕШ ПОФАРБУВАТИСЯ ВДОМА?