ДИСТРИБ'ЮТОР MORAN В УКРАЇНІ
Професійна косметика для сильного та здорового волосся.
Без аміаку та лугів. Тримає колір до 3 місяців.
.
Відповідно до Законодавства України «про охорону прав на торговельні марки», компанія є Офіційним Дистриб'ютором TM MORAN на території України

ТРИ ІНСТРУМЕНТА СПА MORAN

Для загущення шампуню використовуються спеціальні бактерії, що застосовуються у харчовій промисловості.

Як консервант – екстракти смоли, сосни та туї.

Шампунь не має терміну придатності: чим довше він наполягає, тим сильніше його якість.

Для отримання корисних компонентів із трав'яних екстрактів використовується спеціальна технологія ферментації, а для змішування екстрактів – формула jansi-ja-sa. Вона запатентована Державним університетом Східної Медицини.

У лінійці SPA Moran представлено 3 продукти. Кожен із них працює, як окрема потужна та досконала одиниця. Продукт вирішує проблеми втрати тонусу організму та випадання волосся. Три «кити», які вирішують 99,9 % проблем із волоссям:
MORAM PREMIUM
Для нормального та сухого волосся.

Складається з концентрованих трав Тибету, смол, бактерій: знімає стрес, покращує кровообіг, і насичує корисними ферментами і витяжками з трав, працює з сезонними, стресовими, базовими випаданнями і відновлює PH шкіри голови.
MORAN PROSESSIONAL
Адаптований під шкіру голови схильну до жирності.

Складається з тих самих трав, смол та активних компонентів, що й шампунь «Premium». При цьому знежирений та має знижену концентрацію смол.
1
2
RED GINSENG
Гордість нашої компанії. Основний компонент – корінь Женьшеня. Вирішує питання: облисіння, андрогінні алопеції, і більш серйозних порушень у чоловіків і жінок.
3

АСОРТИМЕНТ ШАМПУНЕЙ

F.A.Q